საკრებულოს წევრები

 
გვარი, სახელი
თანამდებობა    პარტიულობა
 1. დავით რაზმაძე  საკრებულოს თავმჯდომარე  უპარტიო
 2. მარლენ ნადირაძე  საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე      ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 3. კობა ბერიანიძე  საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე      ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 4. ივანე კორინთელი  საფინანსო -საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე  უპარტიო
 5. ლიანა ჩლაჩიძე  სამანდატო საპროცედურო და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე      ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 6. დავით გუდაძე  სივრცით - ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე  უპარტიო
 7. ზურაბ ყაჯრიშვილი  ჯანდაცვის, განათლების, სპორტის, კულტურის და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 8. მერაბ მელანაშვილი  ქონების მართვის, ბუნებრივი რესურსების, აგრარულ და მიწის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 9. მიხეილ გოგინაშვილი  ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო“ თავმჯდომარე      ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 10. ბექა ქორჩილავა  ფრაქცია ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა თავმჯდომარე      მ.პ.გ. ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
 11. ზვიად საბანაძე  ფრაქცია ,,ევროპული შენების" თავმჯდომარე  მ.პ.გ. ,,ევროპული საქართველო -მოძრაობა თავისუფლებისთვის
 12. კახაბერ ბურჯანაძე  საკრებულოს წევრი  მ.პ.გ. ,,ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის
 13. ვასილისა ჯაბახიძე  ფრაქცია ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა თავმჯდომარის მოადგილე      მ.პ.გ. ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
 14. ირმა ამბარდნიშვილი  საკრებულოს წევრი      მ.პ.გ. ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“
 15. თამარ კოდოშვილი  ფრაქცია ,,პატრიოტები ხალხის სამსახურში" თავმჯდომარე  საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი
 16. ბადრი ნანეტაშვილი  ფრაქცია ,,ევროპული შენების" თავმჯდმარის მოადგილე  უპარტიო
 17. მიხეილ ვახტანგაშვილი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 18. თამარ მურალოვა  ფრაქციია ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები“  თავმჯდომარე      საქართველოს კონსერვატიული პარტია
 19. ზაქარია მებადური  ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - მრეწველების”  თავმჯდომარე  პ.მ. ,,მრეწველობა გადაარჩენს საქართველოს“
 20. ბაქარ გიუნაშვილი  საკრებულოს წევრი  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 21. მამუკა ფანიაშვილი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 22. ნანა ედიშერაშვილი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 23. დავით სარალიძე  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 24. ხვიჩა ხიხალიშვილი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 25. შოთა ვანიშვილი  საკრებულოს წევრი  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 26. ილია ვარდანაშვილი  ფრაქციის თავმჯდომარის  მოადგილე  უპარტიო
 27. შიოშვილი გიორგი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 28. ჯუმბერ გიგაური  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 29. ირაკლი ჯალაბაძე  ფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველოს“თავმჯდომარის მოადგილე  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 30. მიხეილ გოგებაშვილი  ფრაქციის თავმჯდომარის  მოადგილე  უპარტიო
 31. მურაზ ღოლიჯაშვილი  საკრებულოს წევრი      უპარტიო
 32. მერაბ მახარაშვილი  ფრაქცია,,პატრიოტები ხალხის სამსახურში" თავმჯდომარის მოადგილე  უპარტიო
 33. ასმათ ტალახაძე  ფრაქცია ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის  მოადგილე  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 34. მანუჩარ ლაფაჩი  საკრებულოს წევრი  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 35. ავთანდილ შოშიაშვილი  საკრებულოს წევრი      უპარტიო
 36. კახაბერ ედიშერაშვილი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 37. დავით ადუაშვილი  საკრებულოს წევრი  ქართული ოცნება -  დემოკრატიული საქართველო
 38. ჯემიკო დუდაშვილი  საკრებულოს წევრი      უპარტიო
 39. იოსებ მუმლაძე  საკრებულოს წევრი  უპარტიო
 40. ივანე ნონიკაშვილი  საკრებულოს წევრი  უპარტიო

 

Pin It

დამეგობრებული ქალაქები

  • 1
  • 2

გორის მუნიციპალიტეტი

ხელმისაწვდომი ჯანდაცვა, განათლება, სოციალური პროგრამები, უსაფრთხო გარემო აი, სწორედ ესაა ჩვენი გუნდის პრიორიტეტი, რომლის შესრულებისათვისაც მაქსუმალურს გავაკეთებთ.

დავით რაზმაძე

კონტაქტი

  ელ-ფოსტის ეს მისამართი დაცულია სპამ-ბოტებისგან. ნახვისთვის უნდა გქონდეთ ჩართული JavaScript.
  +995 (370) 27-29-99 
  +995 (370) 27-71-33
  სტალინის გამზირი #16

გვადევნე თვალი